• Antik Tiyatro, Mozole, Bodrum Kalesi ve Arkeolojik Su Altı Müzesi, Mindos Kapısı, Gümbet ve Yalıkavak Değirmenler, Tavşan Adası (Gümüşlük), Osmanlı Tersanesi görülmeye, gezilmeye değer tarihi yerlerden bazıları…

 • Avenue, Midtown ve  Oasis Bodrum`un alışveriş merkezleri.
  Midtown` da sinema salonları, yemek alanları ve çocuklar için eğlence odaları bulunuyor.
  Açık hava alışveriş merkezi olan Oasis`de de sinema, çocuklar için eğlence ve oyun alanları, yemek alanı, bilardo, dart gibi oyunların oynanabileceği caféler bulunuyor.
  Avenue`da ise tekerlekli paten pisti yer alıyor.
  Bodrum Marina`nın alışveriş merkezi Milta Marina ve Yalıkavak Marina`nın alışveriş merkezi Yalıkavak Marina ise elit markaların yer aldığı hem alış veriş mağazalarını, hem de yeme içme alanlarını içeriyor.
 • Gece hayatıyla ün yapmış Bodrum`da Kule Rock City, Mandalin Sound, Adamik, Karpuz, Mavi Bar, Küba kaliteli ve eğlenceli mekânlar arasında yer alıyor.
 • Dalış sevenler ve Bodrum`u deniz altından keşfetmek isteyenler için dalış turları, günlük veya yarım günlük mavi yolculuk, balık tutma tekne turları, yelken gibi etkinlikler Bodrum`a gelenlerin mutlaka katıldıkları etkinliklerdir.
 • Halı saha futbol, masa tenisi, dart gibi sportif aktivitelerle eğlenceli ve enerjik vakit geçirebileceğiniz Funtown Yahşi Park`daki Go Kart pistinde, yarı maraton parkuru öncesi kozlarınızı paylaşabilirsiniz. Funtown, çocuk oyun parkları ve makineleri, büyük yeşil alanı ve çocuk go kart pisti ile çocuklu katılımcılarımızın da eğlenceli ve rahat vakit geçirmelerini sağlıyor.

BODRUM YARI MARATONU

Ekim ayının ilk haftası düzenlenecek olan Bodrum Yarı Maratonu; 21K – 10K – 5K etapları ile tarih ve güzellik dolu parkurunda; Myndos kapısı, Antik Tiyatrosu, Bitez ve Kumbahçe sahilleri ile tüm koşu severleri ve ailelerini heyecanla bekliyor.

İLETİŞİM

info@bodrumyarimaratonu.com