2018 BODRUM YARI MARATONU GÖNÜLLÜLERİNE TEŞEKKÜR EDERİZ!
 
2018 Bodrum Yarı Maratonu Gönüllülerimize,
2018 Bodrum Yarı Maratonu Gönüllüleri’nin gösterdiği ilham verici çaba için sayısız teşekkür ve takdir mesajı aldık. Bu övgüyü sizden daha fazla hak eden kimse yok. Organizatörler, çalışanlar ve tüm katılımcılar adına, 2018 Bodrum Yarı Maratonu’ndaki inanılmaz çabanız için teşekkür ederiz.
Gönüllülerimiz yarış haftasından önce sporcuların ihtiyaç duyabileceği her alanda canla ve başla çalıştılar. Gönüllülerimiz, sporcular yolculuğa başlamadan önce yarış kitlerini hazırladılar, onları Trafo Cafe’de sporculara dağıttılar.  BeatBodrum’da pizza servis ettiler ve cheer zone’larda 1.200 katılımcı ve ailelerini desteklediler.
Gece ve gündüz uykusuz kalmanıza rağmen yarış gününde tek bir şikâyette bulunmadan ve bir an bile bitmeyen enerjiniz ile her türlü görevi yerine getirdiniz. Her aşamada sporculara rehberlik ettiniz. Onları parkurlar boyunca desteklediniz ve onlara kendilerine inanmaları için ihtiyaç duydukları gücü verdiniz. Finiş çizgisini geçtikten sonra başarılarını kutladınız ve sürekli gülümseyen yüzlerinizle yarışı onlar için unutulmaz kıldınız. 2019’da da Türkiye’nin en iyi yarı maratonunu hayata geçirmek için tekrar birlikte olmak için can atıyoruz.

BODRUM YARI MARATONU

Ekim ayının ilk haftası düzenlenecek olan UNDER ARMOUR Bodrum Yarı Maratonu; 21K – 10K – 5K etapları ile tarih ve güzellik dolu parkurunda; Myndos kapısı, Antik Tiyatrosu, Bitez ve Kumbahçe sahilleri ile tüm koşu severleri ve ailelerini heyecanla bekliyor.

İLETİŞİM

info@bodrumyarimaratonu.com