21K

No Ad Soyad Kulüp Adı Ülke Kategori
1 Serdar Göktekin BiKoşuAdana Türkiye,TUR Erkek 40+
2 David Bradshaw United Kingdom,GBR Erkek 50+
3 Burcu Ozcelik Türkiye,TUR Kadın 40-
4 BARKIN SARITAS Netherlands,NLD Erkek 40-
5 Ruhat Yüksel İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü Türkiye,TUR Erkek 60+
6 Murat Dugenci Türkiye,TUR Erkek 40+
7 BAHAR BALTACI Merrell OneTrail Türkiye Türkiye,TUR Kadın 40-
8 Hasan Cenk Çetin Asics Türkiye,TUR Erkek 40-
9 Onur Çevik Yurduseven Türkiye,TUR Erkek 40-
10 ümit yavuz Ferdi Türkiye,TUR Erkek 40+
11 Güney Oğur Bireysel Türkiye,TUR Erkek 40-
12 Rojda Sezer VeganRunners Türkiye,TUR Kadın 50+
13 Sultan Eğri Başkent Gençler ve Atletizm Spor Klübü Türkiye,TUR Kadın 40+
14 Murat Rizeli Türkiye,TUR Erkek 40-
15 Valeriia Bezlepkina Demir Adimlar Türkiye,TUR Kadın 40+
16 Sultan Gülen Teksin Türkiye,TUR Kadın 40-
17 Anıl Güçlü Likyalılar Türkiye,TUR Erkek 40-
18 Mülayim Hazar Türkiye,TUR Erkek 50+
19 CANSU SAKIZLIGİL YBK Türkiye,TUR Kadın 40-
20 Cansu Erbeden Türkiye,TUR Kadın 40-
21 Kadir Yavuz Hugo boss Türkiye,TUR Erkek 40-
22 KUBILAY SEZER Türkiye,TUR Erkek 50+
23 mehmet fırat aydın ALİKEV Türkiye,TUR Erkek 40-
24 Emel Akkoç Runformance Türkiye,TUR Kadın 40+
25 Ömer Faruk Kesik PTT Spor Kulübü Türkiye,TUR Erkek 50+
26 İsmail Deniz Runurfa Türkiye,TUR Erkek 40+
27 CAN ADAMOGLU 341 Türkiye,TUR Erkek 50+
28 Fırat Okay Bireysel Türkiye,TUR Erkek 40+
29 Koray Şişman Türkiye,TUR Erkek 50+
30 emine avcıoğlu Adana Running Club Türkiye,TUR Kadın 40-
31 Mehmet Gürel RUNS.N.ROSESS Türkiye,TUR Erkek 40-
32 Volkan Aktan Lujo Bodrum Türkiye,TUR Erkek 40-
33 Esra Haseki Türkiye,TUR Kadın 40+
34 Yeşim Ülkü Kolejliler Koşuyor Türkiye,TUR Kadın 40+
35 Erdal Çelik SOLARPANJUR Türkiye,TUR Erkek 40+
36 Efe Acer Türkiye,TUR Erkek 40-
37 Ejder Coşkun GİNE Türkiye,TUR Erkek 40+
38 ŞABAN İLİMSEVER Ataşehir Atletizm Türkiye,TUR Erkek 60+
39 semih burhan kantarcı Ankarunning Türkiye,TUR Erkek 40-
40 Şadiye Çapraz Türkiye,TUR Kadın 40-
41 EMİN DÖNMEZ Türkiye,TUR Erkek 40-
42 Hasan SOYERTİK Türkiye,TUR Erkek 40+
43 Murat Zibel Türkiye,TUR Erkek 50+
44 Chung Hsu NA Hong Kong, SAR China,HKG Erkek 40+
45 Mustafa Teker Yörem yemek Türkiye,TUR Erkek 40-
46 Emre ibrahim Kaynar Ankarunning Türkiye,TUR Erkek 40-
47 semih çakır Ankarunning Türkiye,TUR Erkek 40-
48 Mehmet Yener Türkiye,TUR Erkek 40+
49 Noyan Sezginkurt Türkiye,TUR Erkek 40-
50 Seyit Görkem Özdal Türkiye,TUR Erkek 40-
51 Şennur Parlak Öner Türkiye,TUR Kadın 40-
52 funda karali Türkiye,TUR Kadın 40-
53 FİKRET BÜYÜKAKAR Türkiye,TUR Erkek 50+
54 Zübeyde Özge Humar Ankarunning Türkiye,TUR Kadın 40-
55 Haydar Buğa Adım adım izmir Türkiye,TUR Erkek 60+
56 Volkan Kumbasar Türkiye,TUR Erkek 40+
57 Dinçer Doyuran Peak Running Team Türkiye,TUR Erkek 40-
58 Seçkin Gençler PEAK RUNNİNG Team Türkiye,TUR Erkek 40+
59 Mert Filibeli Balspor Türkiye,TUR Erkek 40-
60 Berna Eroğlu Filibeli Türkiye,TUR Kadın 40-
61 Elif Yıldırım Ankarunning Türkiye,TUR Kadın 40-
62 Ozan Çetin Ankarunning Türkiye,TUR Erkek 40-
63 Sevim Kübra Sarıoğlu Ankarunning Türkiye,TUR Kadın 40-
64 Mustafa Necip Dündar Adıdasruningistanbul,istanbulmasterları Türkiye,TUR Erkek 60+
65 Burak Diler Ankarunning Türkiye,TUR Erkek 40-
66 NESİBE KELEŞ Ankarunning Türkiye,TUR Kadın 40-
67 Ferhan Sahin Ankarunning Türkiye,TUR Kadın 40-
68 Ahmet Turan Kaya Bireysel Türkiye,TUR Erkek 50+
69 Mehmet KAYA RUNARCHY RUNING CLUB Türkiye,TUR Erkek 40-
70 Okan Altuntaş Beat Run Crew Türkiye,TUR Erkek 40-
71 Peter Simpson Liverpool Harriers Türkiye,TUR Erkek 60+
72 çağrı güven Işıkspor Türkiye,TUR Erkek 40-
73 Laura Louise Holdsworth Ladybirds Triathlon Club Türkiye,TUR Kadın 40+
74 veyis zambak BİREYSEL Türkiye,TUR Erkek 50+
75 onur atalay Türkiye,TUR Erkek 40+
76 Eyüp ÜNEŞi Rundamental Türkiye,TUR Erkek 40-
77 yakup SOYDAN RUNARCHY Türkiye,TUR Erkek 40-
78 Ali Behçet Şengezer Türkiye,TUR Erkek 60+
79 namık özay sadece koşmuyoruz Türkiye,TUR Erkek 50+
80 Ahmet Selcuk Soykan Türkiye,TUR Erkek 40-
81 abdullah güçlü Karians Türkiye,TUR Erkek 40-
82 Ahmet Sedat Baydar Sadece Koşmuyoruz Türkiye,TUR Erkek 50+
83 Tülin Bayraktar Sadece koşmuyoruz Türkiye,TUR Kadın 50+
84 ERKAN ÖZKAL SADECE KOŞMUYORUZ Türkiye,TUR Erkek 40-
85 Remzi Gümüş Sadece Koşmuyoruz Türkiye,TUR Erkek 40+
86 Kerem Dönbekci Türkiye,TUR Erkek 40-
87 İsrafil Akbaş Türkiye,TUR Erkek 40+
88 Bahri Alper Çarkacı Türkiye,TUR Erkek 40+
89 Hüseyin Arslan Türkiye,TUR Erkek 40+
90 Ufuk Turkoglu Ferdi Türkiye,TUR Erkek 40-
91 Aksel Gürkan Türkiye,TUR Erkek 40-
92 İbrahim Biçer Türkiye,TUR Erkek 40-
93 Abdullah Yavuz Ertekin Run denizli Türkiye,TUR Erkek 60+
94 MAHMUT CELAL ÖZEL Türkiye,TUR Erkek 60+
95 Ebru Çatlıoğlu Türkiye,TUR Kadın 40-
96 Serdar Belikırık Türkiye,TUR Erkek 40-
97 ALİRIZA AZİMİ Türkiye,TUR Erkek 40-
98 İsmail Parlak Ege maraton Türkiye,TUR Erkek 40+
99 Volkan Korkusuz Türkiye,TUR Erkek 40+
100 gökhan tireli Türkiye,TUR Erkek 40+
101 Elif Kütük Ordos Türkiye,TUR Kadın 40+
102 Elçin Özgür Büyükatalay ORDOS Türkiye,TUR Kadın 40+
103 ERCAN ÇİMENAY Wake Up Call Türkiye,TUR Erkek 40-
104 Ekrem Bilgi Türkiye,TUR Erkek 40-
105 Mehmet HANEDAR Ferdi Türkiye,TUR Erkek 50+
106 Ali serdar Sezgin RUNS N'ROSES Türkiye,TUR Erkek 40-
107 SERAP BÜLBÜL KANBUR RUNS N'ROSES Türkiye,TUR Kadın 40+
108 Osman Cinkara RUNS N' ROSES Türkiye,TUR Erkek 40-
109 meltem yücel karadağ RUNS'N'ROSES Türkiye,TUR Kadın 40-
110 FERDİ YILDIRIM RUNS N'ROSES Türkiye,TUR Erkek 40-
111 Emine Uğur RUNS N'ROSES Türkiye,TUR Kadın 40-
112 Deniz Yılmaz RUNS N'ROSES Türkiye,TUR Erkek 40+
113 Aydın Akyokuş Runs N Roses Türkiye,TUR Erkek 40-
114 Kamil Gültepe RUNS N'ROSES Türkiye,TUR Erkek 40-
115 Gökhan Şeker Türkiye,TUR Erkek 40-
116 Sinan Reis Türkiye,TUR Erkek 40-
117 Semih Yüksel Türkiye,TUR Erkek 40-
118 Alp Aktas Runformance Türkiye,TUR Erkek 40+
119 Derya Feray Narmanlıoğlu Türkiye,TUR Kadın 40-
120 Zülbiye Akarpınar Adanaruningclub Türkiye,TUR Kadın 40+
121 Metin Çakto Türkiye,TUR Erkek 40+
122 Gul Erdemir GokmenArasRunningTeam Türkiye,TUR Kadın 40-
123 Can Aksu Bodrunners Türkiye,TUR Erkek 40-
124 Engin Çetinay BodRunners Türkiye,TUR Erkek 40+

10K

No Ad Soyad Kulüp Adı Ülke Kategori

5K

No Ad Soyad Kulüp Adı Ülke Kategori
1 Didem Arzu Güneş RUNARCHY Türkiye,TUR Kadın 40-
2 Başak Özenç Türkiye,TUR Kadın 40+
3 Emir T. KADEMOĞLU Türkiye,TUR Erkek 40+
4 Pelin Susup Türkiye,TUR Kadın 40-
5 Gizem Kara Batterman Bireysel Türkiye,TUR Kadın 40-
6 Fedir Bezlepkin Demir Adimlar Türkiye,TUR Erkek 40-
7 Şenay Öz Türkiye,TUR Kadın 40+
8 Furkan Köseoğlu Türkiye,TUR Erkek 40-
9 Ezgi Köseoğlu RUNARCHY Türkiye,TUR Kadın 40-
10 belgi özsaruhan BODRUNNERS Türkiye,TUR Kadın 60+
11 MUHAMMED ŞAHİN Ankarunning Türkiye,TUR Erkek 40-
12 cenk erdoğan Türkiye,TUR Erkek 50+
13 Dawn Beswick Türkiye,TUR Kadın 50+
14 Vahit ÇEVİK Türkiye,TUR Erkek 60+
15 Tamer Bektaş Ferdi Türkiye,TUR Erkek 40+
16 Merve Önler Ferdi Türkiye,TUR Kadın 40-
17 Merve İkiz Koç Türkiye,TUR Kadın 40-
18 Kaya Turgut Dülek Türkiye,TUR Erkek 40+
19 Emine Eyit İzmir Veteranlar Atletizm İhtisas Kulübü Türkiye,TUR Kadın 50+
20 İLKE ESKİCİOĞLU Bodrumspor kürek klubü Türkiye,TUR Kadın 40-
21 Emsal Uysal Doğayı seven insan 2 Türkiye,TUR Kadın 40-
22 Nurgül Atalay Türkiye,TUR Kadın 40-
23 ÖZCAN AŞAM RUNARCHY Türkiye,TUR Erkek 40+
24 Aynur Ekmekci Türkiye,TUR Kadın 50+
25 özge peker Yok Türkiye,TUR Kadın 40-
26 Duygu İşçi Türkiye,TUR Kadın 40-
27 Hayri Ali Çamdereli Fitkafa Türkiye,TUR Erkek 40-
28 N.Nil Kaya Türkiye,TUR Kadın 40-
29 Selma Ağbaba Aytekin Türkiye,TUR Kadın 40-
30 Gonca Avşar Türkiye,TUR Kadın 40-
31 Nevin lisa Dülek Türkiye,TUR Kadın 40+
32 alida levi Şahıs Türkiye,TUR Kadın 40+
33 Funda Örnek Bireysel Türkiye,TUR Kadın 50+
34 Deniz Noemi Ruiz Türkiye,TUR Kadın 40-
35 Gamze Özegi Türkiye,TUR Kadın 50+
36 Elif Esen Türkiye,TUR Kadın 40+
37 Reyhan Tarhan Tempo Türkiye,TUR Kadın 40+